fbpx

Největším darem bylo nahlédnutí do nitra mě samotné

Jaký je rozdíl jestli čtu knihu o seberozvoji nebo si stavím konstelaci? Takový „drobný“ – knihu čte vaše vědomí, kdežto zpráva z dobře postavené konstelace slyší i nevědomí, a tak stokrát opakovaná a slyšená slova mají úplně jinou váhu. Dostávají se hluboko a pak se mění životy.
Je rozdíl, zda jsou slova slyšená, nebo prožitá. Je rozdíl jestli lízáte zmrzlinu nebo se díváte jak někdo líže zmrzlinu a jen si živě představujete, jak chutná. Můžou vám téct i sliny….

Tahle zpráva mi dnes přišla do WhatsAppu.
Moje prvni konstelace me zmenila zivot. Prisla jsem resit svoji zivotni situaci. Zda se to neuveritelne, ale jiz behem konstelace jsem prozivala pocity, ktere se mnou vnitrne rezonovaly a nelze je slovy vyjadrit. Dostavily se silne emoce, plac a prvni uleva. To nejlepsi – tedy zadouci rozuzleni situace, prislo nakonec. Ziskala jsem pro me tolik potrebný jiný úhel pohledu. Zaroven se mi ukazaly me vzorce chovani, ktere doslova pridavaly polinka do ohynku:-). Nejvetsim darem vsak bylo nahlednuti do nitra me samotne. To vse vedlo k „vnitrnimu prociteni a pochopeni“, kde jiz neni treba slov a v nas samotnych se rozhosti klid a laska. Dekuji dekuji dekuji

Tato žena díky zvědomění své hodnoty úplně změnila svůj vztah sama k sobě a probudila svou ženskost. Její vztah s manželem se zcela proměnil a ožil.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.